Ośrodek Badań dla Biznesu Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

29Wrz/16Off

Prezentacja wyników VaVeL na konferencji EDF 2016

Podczas European Data Forum 2016 w Eindhoven, Holandia zaprezentowano plakat "Next Generation Large Volume Open Urban Data Streams Simplifying Big Data Driven Innovation" przedstawiający wyniki współpracy Urzędu Miasta Warszawy, Orange Labs Polska i Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych przy przetwarzaniu online i offline danych miejskich pochodzących z sensorów pojazdów komunikacji miejskiej. Autorami prezentowanych prac byli Marcin Luckner, Maciej Grzenda, Jarosław Legierski, Katarzyna Kwasiborska i Tomasz Zaremba. Prace zostały zrealizowane w ramach projektu VaVeL.

European Data Forum (EDF) jest jednym z kluczowych europejskich spotkań, grupujących przedstawicieli przemysłu, badaczy i przedstawicieli różnych szczebli administracji europejskiej zajmujących się problemami powiązanymi z przetwarzaniem danych w Europie.

Zakres tematyczny: VaVeL Komentarze
Komentarze (0) Trackbacks (0)

Przepraszam, dodawanie komentarzy zablokowane.

Brak trackbacków.